background
logotype
image1 image2 image3

IGP-FH Maailmameistrivõistlused Tšehhis

Sel aastal on jälle põhjust rõõmu tunda. Meie klubi liikmed, Aarne Väli koos koeraga Sannu ja Greta Rüütel koos koeraga Nicky ,esindavad Eestit 10.-14.04.2019 toimuvatel IGP-FH Maailmameistrivõistlustel ,Tšehhis.

Pääsu MM-le lunastasid nad Eesti Meistivõistlustel IPO-FH-s , mis toimusid 20.-21.10.18 Harjumaal. Aarne ja Sannu pälvisid Eesti Meistri tiitli, tulemusega 193 punkti. Greta ja Nicky saavutasid teise koha, sama punktisummaga.

Samuti olid nad edukad Kennelliidu sportkoerte aastarvestuses, kus Aarne ja Sannu saavutasid PJK/FH aasta arvestuses 2.koha ja Greta Nickyga 4.koha.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Fotol: Aarne ja Sannu ning Greta ja Nicky
2019  koerteklubiaktiiv.eu   globbers joomla templates