background
logotype

  E-mail: koerteklubiaktiiv@gmail.com

  Arveldusarve: Swedbank, EE242200221026222308

  Juriidiline aadress: Tallinna 62-6, Kuressaare, 93818

  Postiaadress: Jõe 3, Kärla vald, Saaremaa 93501, kontaktisik Kaidi Kask

  Kodulehte toimetavad: Reet Koppel (reet.koppel@tt.ee), Kaidi Kask (kaidi.kask@mail.ee)

 

  MTÜ Koerteklubi Aktiiv juhatuse liikmed: 

       
  Kai Saar juhatuse esimees      56985022 kaisaar@gmail.com
  Kaidi Kask  juhatuse aseesimees       5114879 kaskkaidi@gmail.com
  Jaanus Rand  juhatuse liige       5089693  jaanus.rand@mail.ee 
  Kersti Pink  juhatuse liige       5111708  kersti.pink@gmail.com
  Greta Rüütel  juhatuse liige       56222357  greta.ryytel@mail.ee
  Kairi Raamat  juhatuse liige       56488043 kairiraamat@gmail.com 
  Andero Laurits  juhatuse liige       5138798 andero16@hotmail.com


  

Klubi sisehalli asukoht: 

(Warma Auto taga)

From Address:
Phoca Maps
2017  koerteklubiaktiiv.eu   globbers joomla templates